Жатки на будь-яку потребу від АІМПОРТ

Всі ми бажаємо працювати з професіоналами. Компанія АІМПОРТ пропонує професійний підхід до вирішення завдань пов’язаних із збиранням врожаю різних культур, будь то ріпак, соя, соняшник чи кукурудза. При цьому ми надаємо можливість вибрати “з одних рук” фірму виробника Вашої майбутньої жатки з оптимальними технічними параметрами та діапазоном цін під Ваші можливості.

Отже в нас Ви можете придбати жатки наступних виробників:

- італійська компанія, що займається виробництвом жаток для збирання кукурудзи та соняшнику. Жатки даного бренду популярні у вітчизняних сільгоспвиробників.

-італійська компанія, яка виробляє жатки для збирання кукурудзи. Отримує позитивне схвалення в більшості сільгоспвиробників по надійності та якості зрізу.

- італійська компанія, яка виробляє жатки для збирання соняшника суцільним зрізом. Отримує позитивні відгуки у більшості сільгоспвиробників в частині надійності і мінімальних втрат.

- німецька компанія, яка не потребує додаткової реклами. Робота кукурузних жаток даного виробника відмінна незалежно від умов збирання. Цінова політика дещо завищена, але і вона знаходить свого прихильника.

- німецька компанія, що спеціалізується на виробництві високотехнічних жаток суцільного зрізу для збирання кукурудзи, соняшнику, сорго, ріпаку, кормових трав на силос.

Вище перераховані жатки можуть агрегатуватися з будь-якими комбайнами, ширина міжряддя може варіювати від 45 до 90 см. В нас Ви можете придбати як жатки так і запчастини. Більш детальну технічну інформацію знайдете у відділі “ТЕХНІКА” на сайті. Звертайтеся до спеціалістів АІМПОРТ за консультацією, Ви будете задоволені нашими можливостями