AIMPORT

Головна
Новини
Контакти
Жатки для соняшника
fantini
nardi_log
METALAGRO_logo-small 2
Жатки для соняшника
fantini
nardi_log
METALAGRO_logo-small 2
Жатки для збирання соняшника Nardi
Жатки для збирання соняшника Metalagro
Жатки для збирання соняшника Fantini
Жатки для збирання соняшника Nardi

Nardi harvesting – це бренд, що є власністю сімейної компанії Pegaso S.r.l. Виробництво розташоване на північному сході Італії. Компанія заснована в 1980р. і сьогодні це відомий бренд у Європі, Північній Америці, Аргентині та Південній Африці.

Компанія займається виробництвом жаток для збирання соняшнику, транспортних візків та складського обладнання.

Всі вироби Nardi Harvesting сертифіковані РЄ, схвалені TUV та Італійським Міністерством Транспорту. Постачальниками комплектуючих є італійські сертифіковані компанії.

Жатки для збирання соняшнику суцільного зрізу NARDI SUNSTORM дозволяють досягти високої швидкості та постійного потоку продукту.

Конструкція жаток для збирання соняшника NARDI SUNSTROM SFH продумана до дрібниць. Завдяки цьому збирання врожаю відбувається з максимальною продуктивністю та мінимальними втратами. 

Ріжуча система Sunstorm не є переробленою системою для зрізу зернових. Вона розроблена спеціально для зрізу товстої ніжки соняшника. Sunstorm має більший переріз ножа та меншу швидкість зрізу. Як результат, це зменшення вібрацій та втрат врожаю.

Опціонально можна встановити запатентовану систему щіток. Вона зменшує втрати, легко замінюється/обслуговується та має тривалий термін використання.

Шнек великого діаметру 550 мм розташований близько до мотовила, що сприяє швидшому захопленню зрізаного матеріалу та рівномірній подачі маси на обмолот. 

Модель

Маса, кг

Загальна ширина, м

Робоча ширина, м

SUNSTORM SFH 600

2000

6,20

6,00

SUNSTORM SFH 740

2391

7,55

7,36

SUNSTORM SFH 940

2886

9,40

9,20

SUNSTORM SFH 1200

3813

11,90

11,70